Vrsac - Sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrsac - Sport

ČLANOVI SPORTSKOG SAVEZA VRŠAC
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Diskusija/Slobodna tema...

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 3:43 pm

ne znam samo ko je najjachi?
BANAT LE Smile Smile
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
dark angel
Admin
dark angel


Posts : 60
Join date : 2009-09-14
Age : 37
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:49 am

e momci ajde ovde nastavite salu Diskusija/Slobodna tema... Icon_smile a topic banat koristite za korisne stvari. recimo kad je osnovan klub,koji su uspesi itd...

uzivajte Diskusija/Slobodna tema... Icon_smile
Back to top Go down
baXi

baXi


Posts : 65
Join date : 2009-09-15
Age : 113
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 4:13 am

odkud tebi da se mi salimo :?: :?: Very Happy Very Happy sve sto je postavljeno u topiku Banat.. ne moze bit ozbiljnije 👅 👅 :albino: :albino: :albino: :albino: Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 4:18 am

:albino: :albino: :albino: :albino:

Loodnica Smile
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:17 am

zanima me bash da li ce se dosta klubova odazvati na ovaj forum i malo vishe da se diskotuje o odbojci(mislim na sve ove O.K. u Vrscu...
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Cawka




Posts : 24
Join date : 2009-09-16
Age : 31

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:25 am

ZELIM DA SE VRATIM U BANAT ZBOG DRUSTVA AAAAA Sad
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:26 am

okay razgovaracu ja sa Duletom sutra poshto danas nije tu ..... sredim ja to za tebe -.-
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:26 am

Baxi, opet lazes! 👅
Back to top Go down
Cawka




Posts : 24
Join date : 2009-09-16
Age : 31

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:28 am

aj PLZ NELE reci mu da cu da budem dobar
Back to top Go down
Cawka




Posts : 24
Join date : 2009-09-16
Age : 31

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:29 am

SUMPORE ne seri idi gledaj u sunce ili tako nesto.....Very Happy
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:29 am

ma nemash frke shone Smile i ne spamuj svaku temu brisacu ti postove Smile
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:30 am

Ne znate vi jos ko je Nekretnina...xD :pirat:
Back to top Go down
Cawka




Posts : 24
Join date : 2009-09-16
Age : 31

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:34 am

ma brate ekonomska kriza kako ne razumete Very Happy
Back to top Go down
Cawka




Posts : 24
Join date : 2009-09-16
Age : 31

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 7:25 am

NELE si sredio nesto????
Back to top Go down
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:59 am

Izvinjavam se svim clanovima OK Banat zbog moje katastrofalne igre danas. Posebno izvinjenje ide penzioneru, Sretenu Zujkicu, jer je danas vise puta morao da vadi ekipu iz govana u koja sam ih uvukao. poz Sad
Back to top Go down
baXi

baXi


Posts : 65
Join date : 2009-09-15
Age : 113
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 10:02 am

takodje i ja bih zeleo da se izvinim ekipi... ne znam koji mi je danas bio a i samom ekiju, jer sve krece od prijema
tako da sam i njega sjebao Sad svaka cast svima! sledeci put ce valjda biti bolje ;-)
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 10:17 am

daj sumpore nemoj tako da govorish... danas jednostavno niko nije bio prisutam.. nekako smo bili u grchu i to nas je malo sputalo ka pobedi inache u ligi su sve ovakvi timovi,shto djene djene govori da cemo imati dobar plasman Smile eki jedna zamerka... morash da dizesh brze lotpe i da nekada u tenutku promenish akciju,a ne samo kako si zamislio. kontash? nema ljutnje Smile
edit:
i ti mali da cutish bio si dobar u stvari svi smo bili dobri ali u pojedinom situacijama smo jednostavno pali i to je to Sad
bice slika i snimaka pa sami vidite Smile okachicu sve Smile
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 11:04 am

naravno da nema ljutnje, Skoro, ali danas kad god sam usao u igru, uneo sam neku pometnju, pogotovo u 2. setu, dobro ste funkcionisali bez mene... Posle Stanko nije mogao da izvuce ono sto sam zeznuo, i eto...
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 11:05 am

ma nisi ti igrao loshe jednostavno si bio u nekom grchu bash kao i ja. ruka mi se danas stegla Smile
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 11:20 am

hvala ti za utehu ali znam da je bilo lose... trudicu se da se to sve popravi u narednom periodu...Smile
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 11:29 am

moze li neko da se chuje sa Isom? Ako moze naka ugovori neki prijarteljski mech. Ajde shto vishe da odigramo Smile
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 11:32 am

nisam siguran da ce Dule hteti da igramo sa njima. Rekao je da nema bas dobre odnose sa njima. A i dok se ne zavrse exkurzije nemamo igraca na raspolaganju. :S
Back to top Go down
baXi

baXi


Posts : 65
Join date : 2009-09-15
Age : 113
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 11:43 am

ja mislim da je dule rekao nesto kao on nece nikoga od njih da kontaktira al ako mi sredimo nesto sto da ne....
a i sto kaze eki ovo sa ekskurijama je jebeno, tesla je otisla juce i dolazi taman na dan kada gimnazija krece, tako
da min 10 dana smo "suplji"....
Back to top Go down
Lin0leum
Admin
Lin0leum


Posts : 227
Join date : 2009-09-13
Age : 36
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 11:50 am

Rekao je Dule da hoce da odigramo sa njima,ali da mi sami ugovorimo,jer je on u losim odnosima sa Isom.
Back to top Go down
http://vrsac-sport.tk
Sumpor

Sumpor


Posts : 46
Join date : 2009-09-16
Age : 32
Location : Vrsac

Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 12:19 pm

Sto je u prevodu znaci:"Ma boli me tuki za Plandiste..."...Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Diskusija/Slobodna tema... Empty
PostSubject: Re: Diskusija/Slobodna tema...   Diskusija/Slobodna tema... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Diskusija/Slobodna tema...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tema bez kraja...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vrsac - Sport :: Ekipni Sportovi :: Odbojka-
Jump to: